Wiersz Oli Wojciechowskiej(Córki)

JournalMusisz wiedzieć, do kogo mówisz

Szum fal uderzających o dno,
nieustannie wodzących za księżycem,
język morza piękny, a niezrozumiały.
Niekiedy ciepły, a za chwilę zdradliwy
woła nas...

PNEUMATIKOS - PSYCHIKA NIEBA

NewsyPneumatikos - człowiek duchowy, powoływany do Życia przez Ducha Świętego

Wiersze Oli Wojciechowskiej - Córki (nowy wiersz 6.12.2011)

JournalZ oczu...?

To wszystko tak płynie
Zatacza krąg
Iskierkami malutkimi łączy się...

I część wykładu z Murzasichle, spisana przez Katarzynę Staszak

Newsy Nasze spotkanie dotyczyć będzie całkowicie nowych aspektów, nowej przestrzeni, nowej świadomości. W jednej z Ewangelii Jezus Chrystus mówi w ten sposób: „Jesteście jednym a cóż uczynicie gdy staniecie się dwojgiem? Ile zniesiecie?”

Murzasichle, marzec 2011

Zapraszam do ściągania nagrań ze spotkania w Murzasichle z marca 2011 (Link)

Nagranie z Murzasichle "klik",a WSZYSTKIE WYKŁADY w linku poniżej

Z działu "Download" można ściągnąć nagranie wykładu z Murzasichle. (klik)

WSZYSKICH WYKŁADÓW IRENEUSZA WOJCIECHOWSKIEGO MOŻNA POSŁUCHAĆ NA STRONIE(NAJNOWSZY WYKŁAD 7.03.2015;): http://chomikuj.pl/aygora/Dokumenty/Wyk*c5*82ady/

Informacje o nowych spotkaniach

W dziale "Kursy i wykłady" zostały dodane informacje o najbliższych spotkaniach.

Spisany fragment spotkania w Murzasichle 08/2010

Ostatnie nasze spotkanie było związane z prawidłowym poszukiwaniem naszej tożsamości – tej, która naprawdę może odnaleźć sens duchowego istnienia, czyli dziecięctwa. Dziecięctwo, jest to sprawa z jednej strony bardzo trudna, ale z drugiej strony jest tak niezmiernie prosta, że do niej niezmiernie ciężko jest dotrzeć.

Czytaj dalej...

Nowe nagrania

DownloadNowe nagrania dostępne są do ściągnięcia:

Posłuchaj nagrań na stronie Chomikuj

Zapraszam do przesłuchania nagrań ze spotkań z lat 2000 - 2010 na stronie: http://chomikuj.pl/aygora/Dokumenty/Wyk*c5*82ady/ !

Nagrań można słuchać na stronie bez potrzeby uprzedniego ściągania pliku. Wystarczy wejść do folderu z poszczególnym nagraniem i kliknąć na ikonę "odtwarzaj" znajdującą się po prawej stronie. Materiał zebrał i stronę prowadzi Marek z Łodzi.

Nagrania znajdujące się tutaj nadal będą dostępne. Wykład z Murzasichle pojawi się na początku przyszłego tygodnia w związku z tymczasowym problemem z serwerem.

Spotkanie na Szrenicy w czerwcu 2010r.

Poniżej znajduje się spisany fragment zajęć ze Szrenicy oraz link do nagrań:

Nasze spotkanie będzie głównie o naturze świętego, bożego dziecięctwa. Jest to natura prawdziwego wewnętrznego człowieka, którą człowiek codziennie ruguje. Codziennie się jej pozbywa, nienawidzi tej części najbardziej, ponieważ jest to słabość, nicość, bezsilność, niezaradność, bezradność, bezbronność, która dopiero prowadzi do prawdziwej ufności i prawdziwego oddania. Człowiek głównie jest ufny temu, co daje siłę i równowagę jego ciału. Proszę zauważyć, ufność i oddanie, które w człowieku istnieje, nie jest mu obce. On jest w stanie być ufny i oddany, ale nie uświadamia sobie, że ta ufność i oddanie jest do niezmienności jego życia, do odpowiedniej ilości pieniędzy, do tego, że ktoś zawsze mu pomoże, że trzyma tego kogoś mocno, aby on był, ponieważ on jest jego zapleczem. Nie radzi sobie sam. Żyje tak, aby w jakiś sposób zawsze miał to zanadrze, ale nie w Duchu Bożym, tylko właśnie w tej przestrzeni, gdzie ktoś zawsze go wyciągnie z tego dołka. Ale tak naprawdę, jak to Jan Paweł II mówi, prawdziwe życie jest to życie, że żyjemy w taki sposób, jakbyśmy byli sami na świecie, i robimy tak, jakbyśmy byli sami na świecie – nikt za nas tego nie zrobi. Więc naszym zadaniem jest uświadomić sobie, że to naszym zadaniem jest wykonywanie wszelkiego działania i wszelkiego zadania, które Duch Boży przed nami stawia. Wszystkie sytuacje, które się dzieją w naszym życiu, nie są przypadkowe. Jest to głęboki zamysł, który ma swoją głębię w naturze doskonałości. Miłosierdzie ma swoją naturę w doskonałości. Każda drobnostka ma znaczenie w holistycznym pojęciu, nie możemy żadnej sytuacji zaniedbać. Kiedy uświadamiamy sobie, że nic nie dzieje się przypadkowo, to dzieje się dla nas, konkretnie dla nas. To nie jest tak, że trafiliśmy w to miejsce przypadkowo – konkretnie dla nas ta sytuacja się dzieje, dla nas jest wyznaczona, jest szyta na miarę. I znajdujemy się w niej dlatego, że mamy taką umiejętność, którą Duch Boży nam daje, abyśmy w tej sytuacji się odnaleźli. To jest przeciwstawianie się wszelkim słabościom – taki człowiek nie ma depresji, nie żyje stresem, nie jest znerwicowany. Taki człowiek jest skupiony z całej siły na wykonywaniu swojego zadania, nie ma czasu na stres, nie ma czasu na depresję. On jest skupiony na wykonywaniu swojego zadania, a jego zadaniem jest poznawanie mistyki swojego życia, poznawanie tajemnicy swojego życia do samej głębi, do trzewi istnienia.

Nowe nagrania wykładów

DownloadDostępne są następujące nagrania wykładów:

Wykład z Gliczarowa (tekst) 03.2010

Dostępny jest wykład Irka, spisany w marcu 2010 w Gliczarowie. Jeśli chcesz poczytać kliknij tutaj.
Wygenerowano w sekund: 0.06
1,940,498 unikalne wizyty